Cesta duchovního růstu k PROBUZENÍ

Níže pár vašich dopisů.

 

23.5.2013

Milá Petro, Vaše stránky mi mluví z duše ... stále Hledám...něco mě někam žene..., čtu různé knížky-třeba Prastaré tajemství květu života- Melchizedek, Učení Dona Juana-Castaněda a jiné...je to vše moc zajímavé, někdy dost složité ... Něco mě táhne pořád k tomu duchovnu a najednou Vaše stránky....ke mě mluví přímo z duše, jasně, krásně, po česku a přitom to obsahuje všechna moudra, co hledám.

Díky, zdraví Vás Věra Š. z Neratovic :)))

 

18.3.2013

Ahoj Petro, chci ti poděkovat za sobotní povídání o tvém způsobu života a hlavně za inspiraci v jídle.

Všechno mi moc chutnalo a včera na oběd jsem upekla celerové karbenátky, dnes jsem po práci rychle běžela do obchodu  a koupila si žitnou mouku a teď už mám asi 5 žitných placek snězených (manžel taky) a v misce mi klíčí zrno. :)

To jen abys věděla, že to co děláš má smysl a že jsi mě v mnohém inspirovala a minimálně jsi přispěla k tomu, že jsem náš rodinný jídelníček obohatila o zdravá, výživná a chutná jídla.  Díky moc.  Tereza L.

 

18.3.2013

Dobrý den paní Petro, v prvé řadě moc děkuji za podnětnou přednášku i chutnou a  zdravou večeři ze sobotního odpoledne v Santoshi.

Vaše vyprávění mne vedlo k zamyšlení, že lidé opravdu utrácejí po mediální a marketingové masáží spoustu peněz za úplně zbytečné věci – kosmetika nebo potraviny.

Ještě jednou velký dík. Krásný den přeji :-) Alena P.

 

28.2.2013

Dobrý den, manželka Vás objevila na netu a hned mi Vás přeposlala.. i my jsme asi před 15 lety změnili své stravování, přišli jsme o "kamarády a známé" a když nyní jedeme na dovolenou, tak s vlastním stravováním abychom nebyli nuceni někomu vysvětlovat proč jíme to a nejíme ono a netrpěli flustrací, že tato kombinace není vhodná a že si vlastně ubližujeme.

k vitariánství:  My jsme zatím asi na 50:50 ale právě v těchto dnech najíždíme na 75:25 s cílem 99:1 ve prospěch živé.

Škoda jen, že bydlíme v Praze..kdybychom bydleli nedaleko od Vás určitě bychom chodili na Vaše cvičení!

Díky že jste.... máme stejný náhled na život  s pozdravem  J.H.z Prahy

 

2.2.2013

Dobrý večer, jedním dechem jsem přečetla Vaše stránky. A párkrát jsem měla i slzu na krajíčku. Je mi 35, mám ročního chlapečka, loni jsem prodělala léčbu rakoviny prsu (v rodině nemoc nemáme). Ted jsem v pořádku. Snažím se upravit životní styl, hledám, zkouším. Strašně moc chci žít. A učit se. Zkouším jíst lépe, mám motivaci i v synkovi, vařit jemu zdravě. Pouze manžel nám moc nevychází vstříc. Maso, maso, stres, negativita, žádná podpora.... Ani u maminky, a to je opravdu chytrá žena, nemám zcela pochopení. Jaksi vybočuji a má o mě strach. Ale já chci jít touto cestou, začíná mě to naplňovat. Jsem ale teprve na začátku. Proto moc děkuji za návod a ukázku toho, že to jde i jinak. A lépe.

Přeji hodně zdraví a krásných dnů. Petra z Prahy

 

12.1.2013

... na stránky jsem přišla náhodou. Pořád něco studuju a hledám zdravou stravu - recepty. Objevuju různé nové potraviny - hledám něco pro zdraví, tak brouzdám po makrobiotice, vegetariánství, bylinky ... moc mě to zaujalo a tak zkouším...

A na vašich stránečkách je úžasné to rozdělení stravování podle ročních období. Lepenice se stala mou pochoutkou :-) a zítra budu vařit fazole - místo protlaku mám domácí zavařené lečo :-) tak se těším.

Držte mi palečky, ať se mi to příště podaří. :-)

z Kopřivnice Lenka

 

2.8.2012

...jsem naprosto nadšená z vašich internetových stránek Cesta uzdravení, na které jsem dnes náhodou narazila. Už delší dobu se snažím udělat něco pro své zdraví a hlavně přijít na to, jak správně vařit pro své děti. Vaše stránky mi velmi pomohly oživit si už pomalu zapomenuté vědomosti, které jsem kdesi přečetla. Vy tyto informace dáváte do skvělé podoby a jsou všechny pěkně přehledné a smysluplné.

Už se nemohu dočkat, až vyzkouším Vaše recepty za žitné placky a začnu pomalu zavádět tělu prospěšnou stravu. Je na tom kus pravdy, že malé děti jsou mnohem chytřejší než dospělí - ty mé (4 roky a 2,5 roků) zásadně odmítají jíst maso :-) Měla bych je konečně poslechnout :-). Velice děkuji, že jste mi otevřela oči a věřím, že se mi také brzy podaří zjistit kdo jsem a co tady dělám...

Hezký den Katka O.

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode